Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

U nás najdeš mnoho aktivit pro děti

Děti patří do Jungle

Přijď a staň se součástí naší Jungle. Přivítá tě moderní boulderová stěna a parkourové hřiště s přenositelnými překážkami. Můžeš lízt, skákat, rotovat, lítat, padat, blbout, potit se, trénovat. S kámoši nebo s rodiči. Jungle je místo pro děti od 5 let.

Prosíme, aby se děti do 10 let pohybovaly po Jungli pouze pod dozorem dospělého. Parkour a lezení je v jedné hale, tudíž se dá volně kombinovat, vstupné je jednotné. Můžeš se také účastnit příměstského tábora či se stát členem našeho sportovního klubu Animals! Kdyby sis chtěl/a lezení nebo parkour vyzkoušet pod vedením instruktora, stačí si s námi domluvit lekci pro tebe nebo dokonce pro celou tvou rodinu. No a kdyby se ti v Jungli líbilo natolik, že bys tu rád oslavil/a své narozeniny, tak stačí přemluvit rodiče. ;)

Příměstské tábory

v Jungli Pardubice

V Jungle sport parku v Pardubicích pořádáme příměstské tábory. Na výběr je varianta lezení nebo parkour. Tábor je určený pro děti od 6 do 15 let, a to jak pro ty, které s lezením nebo parkourem zatím nemají zkušenosti, tak i pro pokročilé děti.

Nabídka táborů

jednorázové

kurzy a aktivity v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour, workout nebo jógu pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Individuálně a podle vašich představ. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka kurzů a aktivit pro děti

Pravidelné

kroužky Jungle Animals

Pololetní kroužky lezení, pohybovky a parkouru pro děti. Prima parta, trénink, závody, zábava a spousta klubových akcí a výletů.

Přehled pravidelných kroužků

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: