Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

U nás najdeš mnoho aktivit pro dospělé

Všichni patříme do Jungle

Komu se nelení, tomu se zelení! Přijď a staň se součástí naší Jungle. Přivítá tě moderní boulderová stěna a parkourové hřiště s přenositelnými překážkami. Můžeš lízt, skákat, rotovat, lítat, padat, blbout, potit se, trénovat. Sám/a nebo s kámoši. Sám/a nebo s naším trenérem.

Jungle je místo pro začátečníky i pokročilé. Parkour a lezení je v jedné hale, tudíž je můžeš volně kombinovat, vstupné je jednotné. Lezečky ti půjčíme. K dispozici budeš mít šatnu, uzamykatelnou skříňku i sprchu. Máme pro tebe připravenou taky nálož všemožných kurzů a akcí. Koncem roku přibude i workout a jóga. A až tě to bude bavit natolik, že bys sem rád/a vzal/a svou firemní smečku, tak neváhej a domluv si u nás teambuilding.

jednorázové

kurzy a aktivity v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour, workout nebo jógu pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Individuálně a podle vašich představ. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka kurzů a aktivit pro dospělé

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: