Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

Vemte svou smečku do Jungle! Každá nelenivá rodina si tu přijde na své.

Aktivity pro rodiny

Dopřejte si společný rodinný zážitek a doražte k nám. Jako rodina si u nás můžete zaboulderovat či zablbnout na parkourovém hřišti. Bouldering je lezení nad měkkými matracemi do výšky cca 5 metrů. Není potřeba k němu mít žádné speciální schopnosti ani dovednosti, může si ho vyzkoušet každý člen rodiny od 5 do 70 let.

I překážky na našem parkourovém hřišti jsou přenosné a každý si tak může postavit hřiště odpovídající jeho schopnostem. A kdyby vás to bavilo, můžete se dokonce přihlásit na kurz lezení či parkouru přímo pro vaši rodinu. Vstupné na parkour i boulder je jednotné a během návštěvy je lze libovolně kombinovat. Prosíme, aby se děti do 10 let pohybovaly po Jungli pouze pod dozorem dospělých. Lezeckou obuv si u nás můžete zapůjčit.

jednorázové

kurzy a aktivity v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour, workout nebo jógu pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Individuálně a podle vašich představ. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka kurzů a aktivit pro rodiny

Pravidelné

kroužky Jungle Animals

Pololetní kroužky lezení, pohybovky a parkouru pro děti. Prima parta, trénink, závody, zábava a spousta klubových akcí a výletů.

Přehled pravidelných kroužků

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: