Probuďte ve svých svěřencích lásku k pohybu a vezměte je do Jungle!

Objevte

Lezení a parkour pro školy

V dopoledních hodinách nabízíme jednorázové i pravidelné kurzy pro celé třídy. Naši zkušení instruktoři předávají dětem základy lezení, parkouru, jógy a zdravého pohybu, podporují v dětech pozitivní vztah ke sportu, pomáhají jim zlepšovat rovnováhu, uvědomění si vlastního těla i překonávání strachu. Vše bezpečně, klidně a trpělivě. Kurzy jsou vhodné pro děti od 6 let, puberťáky i vysokoškoláky.

Jednoduše a bezpečně

Kurz trvá 90 minut (nebo podle dohody). Děti podle počtu rozdělujeme na menší skupiny. Každé skupině se věnuje zkušený instruktor. Paní učitelka se může uvelebit a relaxovat nebo se k nám přidat a také si zasportovat. Kurz je třeba rezervovat min. týden předem. Cena pro pravidelně navštěvující třídy je 100 Kč/dítě, nárazové návštěvy 120 Kč/dítě, počítáme jen příchozí děti. Je možné domluvit i kurz v naší Sokolovně, kde se nachází lezecká stěna se samojistítky, děti zde trénují vytrvalost a překonávají strach z výšek.

Kontakt pro rezervaci a více informací:

info@lezenipardubice.cz
+420 773 481 235

pro děti od 6 do 25 let

termíny přes celý školní rok

vhodný pro začátečníky i pokročilé

lezení na boulderu i na samojistítkách

zkušení instruktoři

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: