Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

Probuďte ve svých svěřencích lásku k pohybu a vezměte je do Jungle!

Objevte

Lezení a parkour pro školy

V dopoledních hodinách nabízíme jednorázové i pravidelné lekce pro celé třídy. Naši zkušení instruktoři předávají dětem základy lezení, parkouru, jógy a zdravého pohybu, podporují v dětech pozitivní vztah ke sportu, pomáhají jim zlepšovat rovnováhu, uvědomění si vlastního těla i překonávání strachu. Vše bezpečně, klidně a trpělivě, formou hry. Kurzy jsou vhodné pro děti od 5 let, puberťáky i vysokoškoláky.

Jednoduše a bezpečně

Lekce trvá 90 minut (pro MŠ 60 minut). Děti podle počtu rozdělujeme na menší skupiny. Každé skupině se věnuje zkušený instruktor. Paní učitelka se může uvelebit a relaxovat nebo se k nám přidat a také si zasportovat. Lekci je třeba rezervovat min. 2 týdny předem. Cena pro pravidelně navštěvující třídy je 110 Kč/dítě, jednorázové návštěvy 125 Kč/dítě. Mateřské školky 80 Kč/dítě. Je možné domluvit lekci i v naší Sokolovně, kde se nachází lezecká stěna se samojistítky, děti zde trénují vytrvalost a překonávají strach z výšek.

Kontakt pro rezervaci a více informací:

Sára Zikánová

skoly@animalspardubice.cz
+420 739 201 707

pro děti od 5 do 25 let

termíny přes celý školní rok

vhodný pro začátečníky i pokročilé

lezení na boulderu i na samojistítkách

zkušení instruktoři

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: