Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

Kolem 100 kreativních a zábavných boulderů od profi stavěčů 7 obtížností u nás v Jungli!

Objev

kouzlo boulderingu

Bouldering je lezení bez jištění v malé výšce nad měkkými matracemi.

Používej svoje ruce, tělo, nohy, hlavu, vše v souladu a raduj se z lezeckého pohybu, síly, výbušnosti i elegance. Probuď v sobě zvíře, najdi přirozenost a svobodu pohybu, překonávej sám sebe. Při boulderování jsi Teď a Tady.

Naše boulderová stěna obsahuje bouldery (lezecké cesty) od těch nejlehčích až po opravdová lezecká pekla. Zalezeš si u nás, ať už jsi úplný začátečník, dítě či skutečný profík. Obtížnosti jednotlivých boulderů jsou označeny barevně, snadno se zorientuješ. Cesty obměňují profíci každé 3 měsíce.

Bouldering pro veřejnost

Vstup k nám je možný bez nutnosti předchozí rezervace. Během návštěvy můžete volně kombinovat lezení i parkour. Děti mohou lézt pouze pod dozorem dospělého. Lezečky a maglajz si můžeš půjčit. K dispozici ti bude šatna, uzamykatelná skříňka i sprcha.

Otevírací doba Přehled kroužků lezení

bez nutnosti rezervace

bouldery sedmi obtížností

děti jsou vítány

vybavení lze u nás zapůjčit

jednorázové

kurzy a aktivity v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour, workout nebo jógu pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Individuálně a podle vašich představ. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka lezeckých kurzů a aktivit

Pravidelné

kroužky Jungle Animals

Pololetní kroužky lezení, pohybovky a parkouru pro děti. Prima parta, trénink, závody, zábava a spousta klubových akcí a výletů.

Přehled kroužků lezení

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: