Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

Dopřejte svému dítěti nezapomenutelnou oslavu!

Vypusťte

Děti do Jungle!

U nás můžete oslavit narozeniny ve velkém stylu. Neděste se představy organizace zábavy pro bandu uličníků a demolice vašeho bytu a přijďte si to užít. U nás si umíme poradit. K dispozici vám bude celá Jungle.

Děti si užijí dort, výzdobu, mohou lézt na boulderové stěně a dovádět na parkourovém hřišti. Oslava je možná s instruktorem i bez.

Důležité informace

Oslavu je třeba zarezervovat co nejdříve (alespoň 3 týdny předem). Během školního roku (září - červen) oslavy probíhají v sobotu od 10 nebo od 11 hodin nebo v pátek od 18 hod. Přes léto a o prázdninách kdykoli po včasné domluvě. Cena je 3000,- a zahrnuje pronájem celé Jungle na 3 hodiny pro max. 10 dětí, každé další dítě připlácí 200,-. Dále cena zahrnuje narozeninovou výzdobu, talířky, skleničky, příbory a lahev rychlých špuntů. Rodiče mají vstup zdarma. K dispozici budete mít velký stůl se židlemi a šatny na převlečení. S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení a na přezutí čisté boty s neklouzavou světlou podrážkou. Na začátku oslavy budete všichni seznámeni s pravidly bezpečnosti a děti se budou pohybovat po Jungli na Vaši bezpečnost. Cena za hodinu lezení a parkouru s instruktorem je 500,- Kč.

Občerstvení nezajišťujeme, můžete si přinést jakékoli své vlastní občerstvení, pití a dort. Na recepci v Jungli je během oslavy možné zakoupit limonádu, vodu, pivo Opat, sušenky Chimpanzee, kávu z pražírny La Boheme a čaj.

Kontakt pro rezervaci a více informací:

info@lezenipardubice.cz
+420 739 201 707

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: