Dopřejte svému dítěti nezapomenutelnou oslavu!

Vypusťte

Děti do Jungle!

U nás můžete oslavit narozeniny ve velkém stylu. Neděste se představy organizace zábavy pro bandu uličníků a demolice vašeho bytu a přijďte si to užít. U nás si umíme poradit. K dispozici vám bude celá Jungle.

Děti si užijí dort, výzdobu, mohou lézt na boulderové stěně a dovádět na parkourovém hřišti. Oslava je možná s instruktorem i bez.

Důležité informace

Oslavu je třeba zarezervovat minimálně dva týdny předem. Oslavy probíhají v sobotu od 10 nebo od 11 hodin. Cena je 3000,- a zahrnuje pronájem celé Jungle na 3 hodiny pro max. 10 dětí, každé další dítě připlácí 200,-. Dále cena zahrnuje půjčení lezecké obuvi, narozeninovou výzdobu, talířky, skleničky, příbory a dvě lahve rychlých špuntů. Rodiče mají vstup zdarma. K dispozici budete mít velký stůl se židlemi a šatny na převlečení. S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení a na přezutí čisté boty s neklouzavou světlou podrážkou. Na začátku oslavy budete všichni seznámeni s pravidly bezpečnosti a děti se budou pohybovat po Jungli na Vaši bezpečnost. Cena za hodinu lezení a parkouru s instruktorem je 500,- Kč.

Po domluvě můžeme zajistit občerstvení typu křupky, popcorn, ovoce, oříšky atd. Cena občerstvení se odvíjí od počtu dětí a Vašich požadavcích. Můžete si přinést i vlastní občerstvení a dort. Dorty nezařizujeme. Na recepci v Jungli je během oslavy možné zakoupit Pragerovu limonádu, vodu, pivo Opat a sušenky Chimpanzee.

Kontakt pro rezervaci a více informací:

sara@lezenipardubice.cz
+420 773 481 235

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: