Přehled otevírací doby a ceník Jungle Pardubice

Skákej, rotuj, lítej. Navštiv naše pardubické parkourové hřiště!

Objev

kouzlo parkouru!

Parkour je všestranný dynamický sport nabízející nekonečné množství nespoutaných pohybů. Přijď a za pomoci vlastního těla překonávej překážky, zkoušej akrobatické prvky. Tvoje hranice jsou jen na tobě a tvoji vůli. Vem partu nebo přijď sám/a a poznávej nové lidi, získávej zkušenosti a sdílej svůj um. Probuď v sobě zvíře!

Naše parkourové hřiště nabízí hrazdy, měkké žíněnky, pyramidy a bedny všech možných velikostí. Všechny překážky jsou nastavitelné tak, že si u nás zablbneš, ať už jsi úplný začátečník, dítě či skutečný profík. Kreativitě se meze nekladou, postav si hřiště přesně podle svého gusta.

Parkour pro veřejnost

Vstup k nám je možný bez nutnosti předchozí rezervace. Během návštěvy můžeš volně kombinovat parkour i lezení. Děti mohou skákat pouze pod dozorem dospělého. K dispozici ti bude šatna, uzamykatelná skříňka i sprcha.

Otevírací doba Přehled kroužků parkouru

bez nutnosti rezervace

Děti jsou vítány

jednorázové

kurzy a aktivity v Jungli

Vyzkoušejte si lezení, parkour, workout nebo jógu pod dohledem trenéra. Naučte se jistit nebo zdokonalte své pohybové dovednosti. Individuálně a podle vašich představ. Pro dospělé i pro děti.

Nabídka parkourových kurzů a aktivit

Pravidelné

kroužky Jungle Animals

Pololetní kroužky lezení, pohybovky a parkouru pro děti. Prima parta, trénink, závody, zábava a spousta klubových akcí a výletů.

Přehled kroužků parkouru

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE

KONTAKTOVAT

info@lezenipardubice.cz KOMPLETNÍ KONTAKTY

Otevírací doba

Kompletní přehled

ADRESA

Ohrazenická 323,
530 09 Pardubice
(mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: